Logo

PRODAVAM JAKNA

Број на оглас: 3043890 | Објавен на: 24.09.2020, 22:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Piaggio

Вид: Скутер

Година: 2018

Модел: Modeka

Километри: 5000

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam odlicna jakna Modeka golemina 3XL kupena vo Dinamix Skopje nosena tri pati...

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Stojche

Потврден огласувач