Logo

Aluminski bandazi 17ki 4x108 Ford pezo Reno audi

Број на оглас: 3043917 | Објавен на: 14.08.2019, 20:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Aluminski bandasi 17ki 4x108 za Ford pezo Reno Audi et 49 vo odlicna sostojba. Bez gumi 200 ev fiksno.

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  DARKO

Потврден огласувач