Logo

Orevi i lesnici prva klasa cistena jatka

Број на оглас: 3043952 | Објавен на: 12.12.2018, 17:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 МКД

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Вид на оглас: Се продава


Orevi prva klasa zdrava cistena jatka 550 denari .....kontakt 075543121
Kvalitet koj retko se naoga na pazarot......
Ograniceni kolicini.....

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 avtomobil

Потврден огласувач