Logo

OPEL CORSA C 1.2 benzin 55 kw.so klima socuvana

Број на оглас: 3043978 | Објавен на: 14.11.2018, 18:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA C 1.2 BENZINCE MNOGU EKONOMICNA EURO 4 MOTOR-NOV UVOS OD ITALIJA..PROIZVEDENA KRAJ NA 2003 god. vo odlicna sostojba so mnogu oprema-FUL OPREMA
PLATENI KONPLETNO SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
BES ZAMENI

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач