Logo

Se prodava parcela pod hitno

Број на оглас: 3044050 | Објавен на: 22.03.2019, 10:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5400 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 6 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam parcela 5400m2 moze i pomala kvadratura na stariot pad od gorno Orizari za Krklino ima voda i struja vo blizinata, moze zamena za vozilo tel 071-381-481

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач