Logo

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECO FLEX FACELIFT 2009

Број на оглас: 3044168 | Објавен на: 17.11.2018, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 1 €
4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS

PROIZVEDENA 2009 GODINA
KOMPLETNO OPREMENA
TOP SOSTOJBA

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

BEZ ZAMENI

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач