Logo

OPEL CORSA 1.2 BENZIN PLIN 2008

Број на оглас: 3044173 | Објавен на: 17.11.2018, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2008

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 4.200 €
4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA 1.2 80 KS

PROIZVEDENA 2008 GODINA
KOMPLETNO OPREMENA
TOP SOSTOJBA
ATESTIRAN PLINSKI SISTEM


PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

BEZ ZAMENI

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач