Logo

Kia Ceed SportyWagon '10

Број на оглас: 3044269 | Објавен на: 19.04.2019, 15:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Cee'd Sporty Wagon

Година: 2010

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.900 €
3.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kia Seed '10 1.4 benzin-plin dizna sistem mnogu mala potrosuvacka so pominati 162000 so 4novi zimski gumi nov akumulator uste pod garancija kolata e exstra moze da se vide vo sekoe vreme

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач