Logo

Vw polo 1.4 tdi

Број на оглас: 3044409 | Објавен на: 14.11.2018, 06:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач