Logo

DISTANCERI 5X100 ORGINAL SO 20 STRAFA ALUMINSKI

Број на оглас: 3044423 | Објавен на: 13.11.2018, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


GERMANSKI SO SIRINA 15 MM

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 hp

Потврден огласувач