Logo

135 R 15

Број на оглас: 3044452 | Објавен на: 12.07.2019, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


GOOD YEAR-DROMON
M+S
2komada
*javete se na 070 509 350

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач