Logo

Navigacija Garmin

Број на оглас: 3044583 | Објавен на: 14.10.2018, 19:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Вид на оглас: Се продава


Navigacija Garmin 3490 komplet polnac drzac so bluetooth , eden od podobrite modeli na garmin so kapacitativen tac

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 aa

Потврден огласувач