Logo

OPEL ZAFIRA 1,9 CDTI 120KS 7 SEDISTA COSMO

Број на оглас: 3044973 | Објавен на: 21.03.2019, 21:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Zafira 1,9 CDTI 120KS dobro socuvana servisirana bez mana

Info za kontakt

Zoran 078/438-510

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Koka

Потврден огласувач