Logo

Ati radeon hd5670

Број на оглас: 3045139 | Објавен на: 07.11.2018, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Prodavam graficka karticka ati radeon hd5670 1gb ddr3 128bit. Ispravna e

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач