Logo

TRABANT 601 S. Trabantot e kupen od prv sopstvenik.

Број на оглас: 3045215 | Објавен на: 19.11.2018, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Година: 1980

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 10 kw / 14 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Trabant 601 S, 2-Taktno 600 kubici,naj zacuvan vo MK, od prv sopstvenik nikogas ne krpen, Enterierot i vnatre celosna kako nova. Koj znae za ovie modeli nema potreba za ostanatoto da opisuvam.

 Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

 Ерџан

Потврден огласувач