Logo

Oldtimer LADA Special 1500, Od 1970-tite godini

Број на оглас: 3045233 | Објавен на: 19.11.2018, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Друг модел

Година: 1980

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Dobro socuvan oldtimer. Kolata e vo vozna sostojba redovno registrirana do 2018 godina, momentalno so istecena registracija. Dajte ponuda.

 Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

 Ерџан

Потврден огласувач