Logo

CiTROEN AMi 8

Број на оглас: 3045248 | Објавен на: 19.12.2018, 16:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Друг модел

Година: 1980

Гориво: Бензин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava soliden Oldtimer CITROEN AMI 8, Motorno e bez nikakva mana pali vozi, Karoseriski potrebna e restavracija.
Cenata e isklucivo za seriozni kupci!!!
Dajte ponuda

 Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

 Ерџан