Logo

CITROEN VISA, 1985 godina

Број на оглас: 3045303 | Објавен на: 21.02.2020, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Visa

Година: 1985

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 700 €

800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Citroen Visa od 1985-ta godina Oldtimer, Ekstra sucavana bez ni edna mala korozija nikogas ne krpena, kako nadvoresno taka i vnatresno nitu edna lajsna ne i fali sve e fabricki na nejze. Registrirana do sredinata na 2019 godina. Dajte ponuda.
Samo seriozni kupci da mi se javuvaat!!!

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Ерџан

Потврден огласувач