Logo

Графички карти RX 570 4gb

Број на оглас: 3045435 | Објавен на: 11.02.2019, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Sapphire Pulse RX570 4gb, 12 парчиња без гаранција
Цена за парче 200 еу

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Благој

Потврден огласувач