Logo

BMW F30

Број на оглас: 3045569 | Објавен на: 09.11.2018, 12:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw ko voli nek izvoli. Tel 075355797

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 boban

Потврден огласувач