Logo

Passat 1.9 tdi

Број на оглас: 3045760 | Објавен на: 13.01.2019, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.650 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat 1.9 tdi 1994 66 kw 90ks klima ,centralno,servo volan,elektrika na stakla,retrovizori,maglenki napred nazad,kuka ,nov enterier .nema korozija.ozvucuvanje novo .motor odlicen .najekonomicen vw

 Валандово

Прати Е-Маил

 Sead

Потврден огласувач