Logo

Fiat Stilo

Број на оглас: 3045908 | Објавен на: 07.11.2018, 22:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава Фиат Стило 1.9јтд 2002 год 116к.с
Електрика на прозори(предни)
Електрика на ретровизори
Клима
Затемнети стакла(Атест во сообраќајна)
Регистрирана до 5 месец 2019
Направен голем сервис пред 6000км(ребраст каиш, затегач, водна пумпа, ПК каиш, уље(Селениа) и сите филтри).Стилото е технички без мана. понудете замена само за возило БЕНЗИН/ПЛИН. Инфо 079 313 167

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач