Logo

PCENKA I PCENICA

Број на оглас: 3046051 | Објавен на: 12.11.2018, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pcenka 250 vreki

Pcenica 6 tona

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач