Logo

VW GOLF 1.9 TDI 2008 GOD.

Број на оглас: 3046173 | Објавен на: 21.01.2019, 10:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 5 1.9 TDI 2008 GOD.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 audi

Потврден огласувач