Logo

Prodavam domasna rakija !!!

Број на оглас: 3046923 | Објавен на: 28.04.2019, 23:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam domasna rakija extra kvalitet proizvedena od kvalitetno grozje na golemo i malo,imam i bela zolta cena 100 denara za poveke informacii javete se.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Zivko

Потврден огласувач