Logo

BMW BANDASI 19" I 18,"

Број на оглас: 3046990 | Објавен на: 13.11.2018, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 535

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


18 " dva se dobri
19," edniot treba da se zavaruva aluminski
Ne fali parce napuknat e

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 rade

Потврден огласувач