Logo

Продавам лозје во с.Сопот

Број на оглас: 3047005 | Објавен на: 15.02.2019, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 8000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава 8 декари лозје смедеревка во с.Сопот местото Војчев Гроб,лозјето е под систем на наводнување.
Повеќе информаци на тел.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Диме

Потврден огласувач