Logo

VW GOLF 5 1.9 TDI

Број на оглас: 3047017 | Објавен на: 16.10.2018, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Plateni site davacki do reg.
Za poveke info tel.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Tani

Потврден огласувач