Logo

VW GOLF 4 1.4 16V

Број на оглас: 3047033 | Објавен на: 16.10.2018, 22:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg+Zk 20.06.2019
M/S Novi Gumi
Top prednica, zadnica, kosnici, rucna.
Krov, klima
Poveke info tel

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Tani

Потврден огласувач