Logo

Asus HD 7770 1GB ddr5

Број на оглас: 3047071 | Објавен на: 16.11.2018, 20:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
2.600 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Asus HD 7770 1GB ddr5, vo odlicna sostojba, SUPER tivka !!!

Kontakt samo na 078/369-624

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 delovi

Потврден огласувач