Logo

ThermalMaster 500W

Број на оглас: 3047105 | Објавен на: 06.11.2018, 01:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


CoolerMaster ThermalMaster 500W napojuvanje, koristeno 1 godina vo odlichna sostojba

 Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач