1 / 1
Baram Dinamo od agregat ili drugo za proizvodtvo na struja.
1 €
05.03.2019 09:32

Теарце / Тетово

Se bara dinamo od agregat ili se kupuva star agregat na koj ne e osteten dinamoto/generatorot za proizvedstvo na struja.
Preferirano e da bide do 2kw

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се бара од:

SUFJAN
Потврден огласувач
071675187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам