Logo

ORIGINALNO kapace za iPhone 6S

Број на оглас: 3047532 | Објавен на: 10.11.2018, 08:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 6S

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Kapceto e kompletno so site fletovi i e bez grepka, izvadeno od telefon kodiran na iCloud. Cena 1000den. FIKSNO.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Telefon

Потврден огласувач