Logo

Nvidia GeForce GT430 1GB DDR3

Број на оглас: 3047633 | Објавен на: 16.11.2018, 22:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Nvidia GeForce GT430 1GB DDR3 без никаков проблем

 Dejan

Потврден огласувач