Logo

ITNO Seat Toledo 1.9 TDI so komplet taxi licenca

Број на оглас: 3047660 | Објавен на: 09.11.2018, 09:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Toledo

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Seat Toledo so komplet taxi licenca validna uste 3godini, centralna so radio stanica, so nov akumulator, vozena 1 godina taxi.
Kolata e vo extra sostojba .Napraven komplet
servis bez denar vlozuvanje vo nea.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Mirko

Потврден огласувач