Logo

Mercedes-Benz E220 CDI-03

Број на оглас: 3047726 | Објавен на: 09.11.2018, 02:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: По Договор
5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba so izvrseni site servisi,registrirano do fevruar 2019.
17 incni bandasi,kozen salon,elektrika na sedista,elektrika na retrovizori,komandi na volan,tempomat,cd charzer,greaci na sedista,elektrika na stakla i mn dr...
Za podetalni informacii na
076 870 171

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач