Logo

[Се Продава]-Каиши,АДР Даски,Царинска Сајла - [ОПИС]-

Број на оглас: 3047974 | Објавен на: 12.11.2018, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Камионска Роба
Каиши - 6 Eвра - 7,5мм- ..
А-Д-Р Даски- 30 Евра- Стандард големина
Царинска Сајла - 20 Евра - 34м Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 KostadinovGT

Потврден огласувач