Logo

BOLJER AUTOMATSKI

Број на оглас: 3048013 | Објавен на: 09.11.2018, 03:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Вид на оглас: Се продава


BOLEROT E AUTOMATSKI

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 gzim

Потврден огласувач