Logo

Magneten silikonski prsten pri problem so rcenje grcenje

Број на оглас: 3048075 | Објавен на: 23.05.2020, 01:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Помага при одредени случаи на рчење и ноќна апнеа. Прстенот е изработен од силикон и овој модел содржи магнети на краевите кои дополнително ги стимулираат врвовите на нервите на местото каде се поставува прстенот (не е погоден за лица кои не смеат да носат магнетни уреди на своето тело).
Прстенот помага при повеќе случаеви на рчење во зависност од потеклото на проблемот.

Огласи од: M Shop

M Shop

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 M Shop

Потврден огласувач