Logo

VW POLO 1.9 Dizel

Број на оглас: 3048128 | Објавен на: 16.12.2018, 18:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Polo-1,9 dizel,registrirano do 5.19.2019
centralno, klima, 4 novi gumi, prva farba, realna kilometraza 260 iljadi, odlicno socuvana - garazirana, cena po dogovor moze i zamena za pogolemo vozilo so doplata
informacii na telefon
070-730-277
070-730-277
070-730-277
JOVCE

 Кратово

Прати Е-Маил

 Tode

Потврден огласувач