Logo

15 KI BANDAZI SO 5 STRAFA ZA OPEL ASTRA MERIVA CORSA VECTRA

Број на оглас: 3048299 | Објавен на: 15.01.2019, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


NE SE KRIVI SO GARANCIJA I SE ORIGINAL OD OPEL

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 BuLi

Потврден огласувач