Logo

Samsung Galaxy S8 Plus

Број на оглас: 3048561 | Објавен на: 10.07.2020, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy S8 Plus i Sony Z1 Compact

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 16.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


*******ВАЖНО*******
Се продава Samsung Note 9 SN-N960F, 8GB Ram 512 GB, малку користен, СТАКЛО, Android 9.0, донесен од странство, со заштитна футрола gear4, работи на сите мрежи, со сите додатоци!
Цена: 53.000 ден. (Продаден)

******ВАЖНО******
---------------------------------------------------------------------------
Galaxy S8 plus Android 9.0
Донесен од странство, многу малку користен и без НИКАКВА грепка, оди со брз оригинал полнач, заштитно UV СТАКЛО, Carbon задна заштитна маска - Работи на сите мрежи. Не е краден, изгубен - ЧИСТ (проверен, за тоа се плаќа), произведен во матичната земја (не во фабрики во други држави), мај 2017, не е за УСА, Кина и Јапан, не е DUOS (не препорачувам DUOS)! SM-G955F.
НАПОМЕНА! ПРОВЕРУВАЈТЕ КАДЕ СЕ ПРОИЗВЕДЕНИ И ДАЛИ СЕ „ЧИСТИ - ПРИЈАВЕНИ ЗА ИЗГУБЕНИ, КРАДЕНИ...
Цена 19.000 ден. (16.000 ден.)

---------------------------------------------------------------------------
Се продава донесен од странство донесен sony z1 compact 4.3'', камера 20,7 mp, 2 gb ram, кристално чисто стакло со заштитно стакло, за пристојна цена. Може и замена за подобар, со моја доплата! Сликите се од телефонот! Цена 4.000 ден.!

 LED

Потврден огласувач