Logo

Tegovi razlicni tezini

Број на оглас: 3048690 | Објавен на: 25.12.2018, 08:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


4 x 0.5kg
12 x 1kg
5 x 2kg
4 x 4kg
Plus postolje

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Denis

Потврден огласувач