Logo

Nov J3 '17

Број на оглас: 3048720 | Објавен на: 11.12.2018, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J3

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 6.200 МКД
6.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skoro nov j3 2017, so validna garancija, ushte godina ipol , bez grepka,so zashtitna folija i maska. Kupen e od Telekom. Sleduva full pakovanje
075-961-635

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач