Logo

Opel Meriva 1.7 CDTI

Број на оглас: 3048772 | Објавен на: 16.12.2018, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Merivata e vo odlicna sostojba so napraven servis pred 3000km smenoto ulje filtri i rebrasti kais.Ima novi gumi Sava(aluminiski bandazi)so uste 6 meseci garancija i nov akumulator so uste 1.5 god gar.Klimata raboti perfektno kako i sekoe dugme na nea.Ima pominato 191 000km. Za cenata moze da se dogovori na lice mesto...

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Senco

Потврден огласувач