Logo

Google Nexus 5X 32GB

Број на оглас: 3049040 | Објавен на: 14.09.2019, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Google

Модел: Nexus 5X

Боја: White

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 80 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот е како нов, без ни една гребнатина.
Се продава со оригинал Ringke Fusion маска, и кутија.
Купен е од Амазон пред една година.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Петар