Logo

LCD Ekran za iPhone 6 NOV

Број на оглас: 3049251 | Објавен на: 12.11.2018, 07:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
2.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Nov neupotreben ekran za iPhone 6 bela boja so odlicen kvalitet. Montazata e gratis. Cena 1500den.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Telefon

Потврден огласувач