Logo

Golf 5 na Delovi 2.0 TDI 2005

Број на оглас: 3049398 | Објавен на: 12.07.2019, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 123 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Site delovi za vw golf 5
2.0 tdi 103 kw i\
1.9 tdi 77kw

Огласи од: Festo

Festo

Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Festo

Потврден огласувач