Logo

Mercedes C220 CDI 07G

Број на оглас: 3049758 | Објавен на: 06.01.2019, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 10.750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba uvezena od svajcaria so najj full oprema so realni 274.000 km. so servisna kniska,,, bez zameni.Tell:078-371-550

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач