Logo

Se prodava Htc one s

Број на оглас: 3049812 | Објавен на: 22.11.2018, 22:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: Htc one s

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e neverlock dual sim gi prima site karticki drzi baterija i odi so polnac moze da se prati i po kargo

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач